Jdi na obsah Jdi na menu
 Jak vypadá váš život?

 
 
 Jste šťastní? Jste spokojení se svým zaměstnáním, se svými vztahy? Máte odpovídající práci, a jste za ni přiměřeně odměňováni? Jednají s vámi ostatní jako s lidmi - s živími cítícími bytostmi? Máte pocit, že váš život je plný a harmonický? Můžete se správně seberealizovat a ukázat co ve vás je? Cítíte se bezpečně, a máte pocit, že vás zákony této země chrání? Myslíte, že civilizace přináší jen prospěch a pozitiva?

ObrazekNebo jste naopak nešťastni? Nespokojeni? Máte strach? Myslíte si, že platíte daně jen proto, aby se mělo pár lidí nahoře dobře, a když přijde na věc, nikdo vám nepomůže? Máte pocit, že už přes všechny úřady, doklady, zákony, vyhlášky a registrace ztrácíte soukromí? Cítíte že honba za pěnězy, ziskem, bohatstvím a mocí vytlačuje z lidských životů lásku, mír, pochopení a přátelství? Bojíte se, že technika a průmysl zplení celou naši krásnou planetu?

ObrazekPokud jste na červené otázky alespoň jednou odpověděli ANO, tak jste na těchto stránkách správně. Budeme tu upozorňovat na rizika dnešní doby, politiky a zkrátka všechny oblasti, kde se nás, 'obyčejné občany' někdo snaží poškodit a využít. Budeme tu také navrhovat řešení jednotlivých problémů, a snažit se o jejich širší prosazení, v zájmu zkvalitnění práv a života nás všech.